PREPRAVNÉ (POŠTOVNÉ) V SR

  1. v rámci SR je prepravné 4.90 € pri nákupe do 30.00 €. Pri nákupe nad 30.00 € je zvýhodnená cena UPS kuriér za 3.90 €. Jednorazový poplatok prepravného nie je účtovaný pri hodnote nákupu nad 59 €. Pri objednávke do 10 kg je prepravné účtované podľa obchodných podmienok. Pri objednávke nad 10 kg je už prepravné 4,90 € za každý ďalší balík!
  2. preprava pre zákazníkov z Košíc a jeho blízkeho okolia do 5 km je pri nákupe nad 30 eur našim šoférom ZADARMO
  3. preprava pre veľkoobchodných zákazníkov je v rámci nášho rozvozového plánu po celej SR našim šoférom ZADARMO
  4. pri platbe osobne v predajni dodávateľa sa poplatok za doručenie neúčtuje

 

 

DRUHY DOPRAVY

Spôsob dopravy a miesto dodania si zvolíte v objednávkovom formulári.

 

DODACIA LEHOTA:

Zo skúseností sú objednávky doručené k zákazníkovi do 4-6 pracovných dní, o čom Vás pri prijatí Vašej objednávky ihneď informujeme e-mailom alebo telefonicky. Objednávky prijaté cez víkendy alebo počas štátnych sviatkov alebo cez dovolenkové obdobie budú vybavované vždy v nasledujúci pracovný deň. Doba dodania sa v tomto prípade predlžuje o nepracovné dni. Ak z nejakého dôvodu nebude možné Vám objednaný tovar zaslať, budeme Vás o tom vopred informovať.

Zaväzujeme sa dodať tovar k zákazníkovi na adresu, ktorú zákazník uviedol ako miesto doručenia. Ak zákazník nevyplní adresu doručenia, automaticky sa za adresu doručenia považuje fakturačná adresa.

 

 

PLATOBNÉ METÓDY:

V našom obchode www.cocotrade.sk máte tieto možnosti platby za Vami vybratý tovar:

 

 

PLATOBNÉ PODMIENKY

Všetky ceny tovarov sú uvedené vrátane DPH.
Aj keď sa vždy v maximálnej miere snažíme uverejniť na našej stránke najpresnejšie a úplné informácie o predávanom tovare, môžu niektoré texty obsahovať chyby či nepresnosti, no tieto nedostatky sú pri vzájomnej ochote vždy jednoducho riešiteľné.
Predávajúci si vyhradzuje právo upraviť cenu tovaru pokiaľ zistí, že daná cena bola chybne uvedená. O tejto skutočnosti bude informovať zákazníka pred potvrdením jeho objednávky a to telefonicky alebo e-mailom, pričom bude zákazníkovi umožnené odstúpiť od objednávky.
Zásielka s tovarom vždy obsahuje daňový doklad.